Menüler

DSİ 24.Bölge Müdürlüğü 2019 Yılı Kadrolu İşçi Alımına Ait Evrakları İstenen Yedek Adayların Listesi

26.11.2019

DSİ 24.Bölge Müdürlüğü emrinde çalıştırılmak üzere 2019 yılı işçi alımı için Kars,Ardahan ve Iğdır İŞ-KUR  İl Müdürlüklerine yapılan başvurularda kura çekiminde adları çıkan Yedek adaylardan çağrılanların listesi. 

26.11.2019 ve 29.11.2019 tarihleri arasında  istenen belgeleri DSİ 24. Bölge Müdürlüğüne ibraz etmeleri gerekmektedir.

DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 MUHARREM ÇELİK 232*****848 1. Yedek
2 ATALAY POLAT 398*****322 2.Yedek


DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
BULDOZER (DOZER)  OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 REŞAT ÜLKER 396*****194 1. Yedek


DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
YÜKLEYİCİ (LODER)  OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 FERMANİ GÖNEN 232*****884 1. Yedek
2 ŞAHİN GÜNEŞ 730*****048 2.Yedek


DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 EKSKAVATÖR (KAZICI YÜKLEYİCİ) OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 MEHMET SALİH ARMAĞAN 605*****176 1. Yedek
2 SİNAN GÜRBÜZ 262*****060 2.Yedek
3 EROL BAY 640*****152 3. Yedek
4 KENAN BAY 640*****444 4.Yedek
5 UFUK KOCA 215*****560 5. Yedek
6 ALİM KADİR YILDIZ 140*****902 6.Yedek
7 ERKOÇ SAMARAZ 421*****202 7. Yedek
8 FERHAT BÖREKCİ 308*****174 8.Yedek
9 AYDIN ŞEYRAN 387*****364 9. Yedek
10 ABDULLAH ÖZCAN 222*****580 10.Yedek
11 MAHMUT ÇELİK 352*****382 11. Yedek
12 ÖZKAN ULURAK 259*****336 12.Yedek
13 MURAT CAN YURDAKUL 462*****048 13. Yedek
14 CANER KOÇ 299*****032 14.Yedek
15 FIRAT AKTAŞ 548*****474 15. Yedek
16 EMİN ERDEM AKTAŞ 600*****034 16.Yedek


DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞOFÖR (AĞIR VASITA SRC 4 ) POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 MURAT AYATA 638*****860 1. Yedek
2 GURUR CAN KILAVUN 497*****714 2.Yedek
3 İSMAİL ULUDEMİRCİLER 544*****218 3. Yedek
4 TANJU POLAT 260*****648 4.Yedek
5 ESAT DELİ 491*****930 5. Yedek
6 SERDAR TEVKAN 719*****738 6.Yedek
7 İSMAİL DEMİRAL 246*****790 7. Yedek
8 MEMET SELİM ÖZKESEMEN 274*****538 8.Yedek
9 MUSTAFA KORKUSUZ 162*****498 9. Yedek
10 MUHSİN TEVKAN 720*****830 10.Yedek
11 ÖZGÜR ERGÜL 453*****204 11. Yedek
12 MEHMET UĞURLU 391*****298 12.Yedek
13 YUSUF BOZTOPRAK 157*****256 13. Yedek
14 AYTEKİN BULUT 280*****368 14.Yedek
15 FIRAT ALADAĞ 131*****826 15. Yedek
16 KASIM TULAY 703*****230 16.Yedek


DSİ 24.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ŞOFÖR (AĞIR VASITA SRC 5 ) POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU SONUCU ÇAĞRILACAK YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ
S.No Adı Soyadı T.C. Kimlik No ASİL/YEDEK
1 VEDAT YALÇIN 263*****752 1. Yedek
2 BÜLENT YAŞAR EREKİNCİ 524*****718 2.Yedek
3 KENAN ÖZTÜRKLER 438*****334 3. Yedek
4 ATAKAN BULUT 224*****778 4.Yedek
5 TÜNAY AVCİ 113*****136 5. Yedek
6 MEHMET ALİ YÜRÜK 436*****110 6.Yedek
7 FERDİ DALBOY 567*****568 7. Yedek
8 CÜNEYT GÖGDAĞ 260*****686 8.Yedek
9 ALİ MESUT TUNA 678*****902 9. Yedek
10 RIDVAN DURSUNÜST 446*****830 10.Yedek
11 SERKAN KARACAOĞLAN 206*****554 11. Yedek