Menüler

DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUTABAKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

05.03.2019

DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MUTABAKAT  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Mutabakat  Değerlendirme Toplantısı Bölge Müdürümüz Mahmut Dündar’ın başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımları ile 05 Mart 2019 tarihinde Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda; 2018 yılında yapılan çalışmalar, 2019 yılı hedefleri ve uzun vadeli programa yeni teklif edilecek işlerin durumu, Baraj, Sulama, İçmesuyu ve Atıksu projelerinin durumu, 2019 yatırım programına alınan yeni işlerin durumu ve hedeflerin değerlendirilmesi yapıldı. Sorun ve öneriler istişare edildi. Koordineli çalışmanın önemi ve hedefe varma noktasındaki planlı çalışmanın önemi üzerinde duruldu.

Bölge Müdürümüz Mahmut Dündar, Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz önemli projelerin bu yıl daha da artarak devam ettirilmesi için azami gayretin gösterileceğini, 2018 yılının verimli geçmesi nedeniyle emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. İki günü bir olan ziyandadır anlayışıyla memleketimize olan katkımızı daha da artırmamız gerekir. Ülkemizin, bulunduğu coğrafyada güçlü ve söz sahibi olması için bunun şart olduğunu belirterek, Genel Müdürlüğümüzle yapacağımız mutabakat toplantılarını kurumumuz açısından faydalı sonuçların elde edilmesine vesile olmasını diledi. 2019 yılının milletimiz için hayırlı hizmetlerin devamına vesile olmasını dileriz.