Menüler

Sosyal Tesisler

DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL TESİSLERİ VE HİZMET BİRİMLERİ BAKIM-ONARIM SONRASI 2020 YILI BAŞINDA HİZMETE ALINDI.

DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri ve Hizmet Birimleri, yapımlarının üzerinden geçen çok uzun süre zarfında elektrik ve mekanik tesisatta, yapı kısımlarında meydana çürüme, bozulma, tahribatlar nedeniyle şikayet ve memnuniyetsizliklere neden olmaktaydı. Bunun üzerine, bu tesislerimizde gerekli bakım onarımlarının yapılması suretiyle Kars ilimizde önemli bir ihtiyacın daha ekonomik bir şekilde karşılanması suretiyle istifadeye sunulması için Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve DSİ Genel Müdürümüzün talimat ve destekleri ile 2019 yılında gerçekleştirilerek hizmete alınmıştır.

Bölge Müdürlüğümüz yerleşkesindeki sosyal tesisler ve hizmet birimlerinde yapılan ısı yalıtımı ile iki yılda sağlayacağı tasarrufla yapılan masrafı karşılayarak çok uzun süreli enerji tasarrufu sağlanmıştır. Diğer taraftan hizmete alınmasının üzerinden geçen çok uzun süre zarfında ortaya çıkan bakım onarım ihtiyaçları giderilerek, ülkemiz ve kurumumuz hizmet standartlarına uygun hale getirilerek hizmete alınmış olup, buralardan faydalanan kurum personellerimizin ve kurum dışından faydalananların yoğun memnuniyet ve takdirlerine mazhar hale getirilmiş, DSİ Genel Müdürlüğümüzün hizmet içi eğitim seminerleri ve benzer faaliyetler için de namzet hale getirilmiştir. Kars ilimizin de çok önem arz eden bir alandaki ihtiyacına da önemli katkı sunacak duruma gelmiştir.

DSİ 24. Bölge Müdürlüğümüze ait sosyal tesislerin ve hizmet birimlerinin, standartlarının yükseltilmesi ve amaçları doğrultusunda en iyi şekilde hizmet verecek hale getirilmesi doğrultusunda bakım-onarımlarının yapılması noktasındaki talimat, destek ve katkılarından dolayı başta Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli olmak üzere DSİ Genel Müdürümüze, ilgili Daire Başkanlıklarımıza ve emeği geçen herkese en kalbi teşekkürlerimizi arz ediyoruz.

Hayırlı olsun.

Tanıtım Video Linki

https://www.facebook.com/DSI.24.Bolge.Mudurlugu/videos/131655877948758/


DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL TESİSLER YEMEKHANESİ EKİM AYI TABLDOT YEMEK ÇİZELGESİ

DSİ 24. Bölge Sosyal Tesisleri 2020 Yılı Yemek Fiyatı Listesi 10-02-2020DSİ 24. Bölge Sosyal Tesisleri 2020 Yılı Yemek Fiyatı Listesi 10-02-2020


Sosyal Tesisler Fotoğrafları